Puchar Polski Karate SGI Poland 2022

W dniach 3-4 grudnia 2022 r. w Czersku Pomorskim, odbył się Puchar Polski Karate SGI Poland, w którym rywalizowało niemal 150 zawodników i zawodniczek w dwóch konkurencjach: Kata (czyli pokaz układów technik karate) oraz Kumite (walka między dwoma przeciwnikami).

Z Ostrowskiego Klubu Karate-do Shotokan startowało 35 zawodników i zawodniczek. Większość z nich startowała w obu konkurencjach i zakończyła rywalizację w ścisłym finale zajmując od 1 do 4 miejsca w swoich kategoriach wiekowych. W konkurencji Kata 8 zawodników i zawodniczek zajęło I miejsca, 7 zajęło II miejsca, 6 zajęło III miejsca i 4 zajęło IV miejsca.

W konkurencji Kumite 6 zawodników i zawodniczek zajęło I miejsca, 5 zajęło II miejsca, 5 zajęło III miejsca i 3 zajęło IV miejsca.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.