Wspaniały start naszych zawodników!
Z dumą informujemy, że reprezentanci naszego klubu wrócili z ostatnich zawodów karate z ogromnym workiem medali! Ciężka praca na treningach przyniosła niesamowite efekty. Każda walka i każdy pokaz kata pokazały Wasz ogromny charakter, dyscyplinę oraz serce do walki. Gratulujemy wszystkim medalistom oraz tym, którym tym razem zabrakło niewiele do podium – jesteście wielcy!
Niespodziewane przygody w drodze.
Nasza podróż do domu nieco się wydłużyła. Z powodu poważnego wypadku ciężarówki na autostradzie i ogromnego korka, nasz powrót uległ nieplanowanemu opóźnieniu. Bezpieczeństwo jest jednak najważniejsze. Zawodnicy wykazali się stoickim spokojem i prawdziwie samurajską cierpliwością, spędzając ten dodatkowy czas w świetnych nastrojach.
Fotorelacja z Turnieju:

