Obóz 2019 ZAPISY

OSTROWSKI KLUB KARATE-DO SHOTOKAN pragnie poinformować o możliwości zapisywania dzieci i młodzieży na letni obóz karate. Obóz organizujemy dla wszystkich grup wiekowych.

  1. Lokalizacja: Stare Kaleńsko k. Czaplinka - Pojezierze Drawskie, województwo zachodniopomorskie. Ośrodek posiada:, Salę gimnastyczną z matą tatami do sportów walki ok. 250 m2, halę namiotową z matą ok. 300 m2, siłownię, saunę, boiska do piłki nożnej, koszykowej i siatkówki plażowej, salkę do tenisa stołowego mini – golfa z 18 stanowiskami, kąpielisko strzeżone z pomostem, rowery wycieczkowe i górskie, kajaki, łodzie wiosłowe, rowery wodne, deski surfingowe, żaglówki, strzelnicę z bronią pneumatyczną, mały tor łuczniczy, ściankę wspinaczkową i ściankę do ćwiczeń, plac zabaw z piaskownicą i małpim gajem oraz miejsca na ogniska, stołówkę, bar z bilardem, kawiarnię myśliwską z piłkarzykami i dartem, salę telewizyjną z czytelnią. Dostęp do bezprzewodowego Internetu.

(www.starekalensko.com.pl)

  1. Termin:                22.06-29.06.2019 roku (sobota-sobota)
  2. Zakwaterowanie: w pensjonacie
  3. Wyżywienie:       całodzienne w stołówce pensjonatu
  4. Treningi:             2 x dziennie w hali sportowej.
  5. Odpłatność:        940zł od osoby (obejmuje: transport autokarem, zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie, opiekę instruktora, opiekę pielęgniarską oraz udział w treningach).
  6. Zgłoszenia:         u instruktora na treningu wraz z zadatkiem 200zł od osoby. Pozostała część płatna najpóźniej do 01 czerwca 2019 roku.

ZOSTAŁO MIEJSC:  0

Informacje: Tadeusz Kurzawski 502 548 465

Back to Top